Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Niemcza

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom bliźniak Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

575 000 zł100 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:996 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Niemcza. Nieruchomość idealna dla rodziny szukającej gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

575 000 zł100 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:996 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Niemcza. Dom o powierzchni użytkowej ok. 86m2 plus pomieszczenia gospodarcze (garaż, kotłownia,pomieszczenia gospodarcze )38m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom z garażem Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

575 000 zł100 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:996 m²

Rowizję płaci sprzedający! Przedstawiam Państwu ofertę uroczego domu w zabudowie bliźniaczej osiedle Podmiejskie -niemcza 575000 zł | 100 m | 1940 rok | do negocjacji. Na sprzedaż świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł1 662 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1662 m gumina / niemcza zamiana / raty możliwa zamiana oraz płatność W ratach Bez udziału banku i bez badania zdolności kredytowej Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

228 000 zł2 174 m² 104,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2174 m położona w Niemczy (obręb Stare Miasto). Nieruchomość daje możliwość realizacji dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych, co.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Ratuszowa

Niemcza,dolnośląskie

420 000 zł250 m² 1 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom kamienicę do remontu o powierzchni użytkowej ok. 250 m2 usytuowaną w centrum Niemczy, ul. Ratuszowa. Możliwość wydzielenia 5 mieszkań. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Wrocławska

Niemcza,dolnośląskie

2 zł/m²2 000 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu terenu o powierzchni 2000 m2 zlokalizowanej na działce 33/17 w Niemczy, dojazd z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Niemcza,dolnośląskie

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Kolejowa 7/1, niemcza Powierzchnia użytkowa: 45,00 m2 Liczba pokoi: 2 Cena: 30 zł/m2 koszty dodatkowe najmu lokalu: - woda + ścieki ok. 40 zł na osobę miesięcznie - ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Niemcza,dolnośląskie

1 584 zł52,80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Kolejowa 7/2, niemcza Powierzchnia użytkowa: 52,80 m2 Liczba pokoi: 2 Cena: 30 zł/m2 koszty dodatkowe najmu lokalu: - woda + ścieki ok. 40 zł na osobę miesięcznie - ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, Rynek

Niemcza,dolnośląskie

250 000 zł43,90 m² 5 694,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,90 m2 usytuowane na parterze kamienicy w centrum Niemczy. Mieszkanie znajduje się w dobrej lokalizacji centrum Niemczy,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł61,10 m² 5 400,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku położone w miejscowości Niemcza przy ul. Chrobrego. Lokal usytuowany jest na parterze i ma powierzchnię 61,10 m . Składa się z: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Niemcza,dolnośląskie

270 000 zł7 949 m² 33,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 7949 m2 położona w Niemczy przy ul. Gumińskiej, zabudowana budynkiem gospodarczym - obora z rampą rozładunkową - konstrukcja żelbetonowa. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

100 000 zł1 468 m² 68,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1468 m Podlesie, gm. Niemcza Na sprzedaż działka budowlana nr 23 o powierzchni 1468 m , położona w malowniczej i spokojnej wsi Podlesie, gmina Niemcza, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Niemcza +1 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Niemcza,dolnośląskie

120 000 zł46 m² 2 613,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Ogłoszenie Uniwersytet Wrocławski ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku położonym przy ul. Piastowskiej 13 w Niemczy, gm. Niemcza, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niemcza,dolnośląskie

227 000 zł34 m² 6 599 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Tel. -wolne od zaraz- w rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość z możliwą dopłatą z każdej strony. Możliwość rozłożenia części płatności na raty. $$$ - kupujemy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

155 000 zł41 m² 3 775,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Niemczy, bezpośrednio przy Rynku. Lokal znajduje się w kamienicy i stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

150 000 zł1 225 m² 122,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza Cena 150000 działka budowlana miejscowy plan nie studium tak przeznaczenie działki: obszar zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niemcza,dolnośląskie

1 470 zł34 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Niemcza,dolnośląskie

9 500 000 zł1 146 m² 453,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:20 927 m²

Do sprzedania jest wysokiej jakości hotel trzygwiazdkowy Austeria Niemczańska" znajdujący się w Niemczy na os. Podmiejskim przy drodze krajowej nr 8 ( droga do Kłodzka). Jest to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

189 000 zł10 009 m² 18,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka rolna z opcją zabudowy, mającą powierzchnię 1,0919 ha, usytuowaną w Niemczy, w pobliżu drogi krajowej dk 8. Działka oferuje możliwość podziału na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

300 000 zł98 m² 3 061,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Witam, sprzedam przestronne i słoneczne mieszkanie w Niemczy. Znajduje się ono przy cichej i spokojnej ulicy na obrzeżach miasta; niedaleko drogi krajowej nr 8 skąd szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

270 000 zł50 m² 5 378,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Nowa niższa cena! Na sprzedaż piętro domu w Niemczy o powierzchni 50,2 m2 z garażem i zagospodarowanym ogrodem. Cicha okolica idealna dla rodzin z dziećmi. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

1 550 000 zł19 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania 4 działki 70, 71, 72, 73, 142 w miejscowości Niemcza, obręb Jasin. Przeznaczenie - grunt pod zabudowę komercyjną Działki posiadają bezpośredni dostęp do drogi krajowej nr 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Podmiejskie

Niemcza,dolnośląskie

6 500 000 zł1 146 m² 310,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:20 927 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kolejowa

Niemcza,dolnośląskie

350 000 zł130 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:665 m²

Dzień dobry, biuro nieruchomości finanse-nieruchości ma przyjemność zaprezentowania: budynek usługowy wraz z działką na, której można wybudować budynek usługowo-mieszkalny. Obecnie jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Niemcza,dolnośląskie

1 890 000 zł284 m² 6 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 758 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży zjawiskowej willi położonej na Dolnym Śląsku w miejscowości Niemcza. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Niemcza,dolnośląskie

1 890 000 zł284 m² 6 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 758 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niemcza,dolnośląskie

1 270 zł34 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajmu lub sprzedaży piękne 2-pokojowe mieszkanie w Niemczy po generalnym remoncie w zabytkowej kamienicy. /Mieszkanie o pow. 34m2 składa się z: - 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

1 290 000 zł392 m² 3 291 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowa i luksusowa willa w miejscowości Niemcza, znajdująca się zaledwie 50 km od Wrocławia. Rezydencja posiada bardzo dużą działkę, na której znajduje się również staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Niemcza,dolnośląskie

1 850 000 zł392 m² 4 719,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Niemcza,dolnośląskie

185 000 zł60 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok 60 m2 we wsi Kietlin, nieopodal Gilowa, 3 km od Niemczy, 7 km od Łagiewnik. Składa się z: trzech pokoi, kuchni, łazienki z toaletą, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

369 000 zł191 m² 1 931,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Niemcza woj. dolnośląskie, przy trasie krajowej nr 8 Wrocław-Kudowa Zdrój w odległości 60 km od Wrocławia. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

8 000 zł613 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Pałac- gilów, gmina Niemcza.DWOREK W STYLU HOTELOWYM. Idealnie nadaje się na pokoje do wynajęcia. Oferta dzierżawy (lub sprzedaży) obejmuje działkę 3,64 ha na której znajdują się: 1. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

1 990 000 zł36 354 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Pałac- gilów, gmina Niemcza.ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DZIERŻAWY.Idealny na dom seniora. Oferta sprzedaży (lub dzierżawy) obejmuje działkę 3,64 ha na której znajdują się: 1. Budynek pałacowy wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Podmiejskie

Niemcza,dolnośląskie

15 000 zł19 700 m² 0,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem (dzierżawę) grunt inwestycyjny o powierzchni 1,97 ha. Jedyny taki grunt w okolicy! Lokalizacja: grunt położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr. 8, na trasie Wrocław - Kudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

93 000 zł1 000 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

do sprzedaży działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w ładnym, spokojnym miejscu w Niemczy; -więcej informacji pod numerem:lub zapraszam na prezentację!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

99 900 zł10 919 m² 9,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okazja! obniżka ceny! Polecam działkę budowlaną o powierzchni 1.0919 ha zlokalizowaną w Niemczy. Dojazd do działki drogą asfaltową. Na działce jest podłączony prąd. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Rynek

Niemcza,dolnośląskie

69 000 zł34 m² 2 008,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Oferuję na sprzedaż własnościowe mieszkanie w centrum Niemczy w Rynku w odrestaurowanej kamienicy nr 5. Powierzchnia 34,36m2 Do mieszkania przynależy komórka w piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

290 000 zł220 m² 1 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom typu Dworek w miejscowości Niemcza. Dom o powierzchni 220 m2. Posiada jedną kondygnacje (parter + piętro). Budynek posadowiony na ładnej działce 800 m2w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

265 000 zł150 m² 1 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Oferta aktualnie zarezerwowana. Uwaga! obniżka ceny! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony w uroczej willowej dzielnicy Niemczy. Na działce znajduje się budynek garażowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemcza

Niemcza,dolnośląskie

200 000 zł130 m² 1 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Polecamy do sprzedaży grunt o powierzchni 4 ha zabudowany budynkiem mieszkalnym oraz gospodarczym do kapitalnego remontu. Działka sąsiaduje z lasami i strumieniem. Nieruchomość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij